Tree House…
Όποια τα όνειρα και οι φιλοδοξίες όλων μας, όποια η καταγωγή και η πορεία μας, όλοι μας συμφωνούμε ότι ο σύγχρονος τρόπος διαβίωσης, το τσιμέντο, ο θόρυβος, η μόλυνση του αστικού περιβάλλοντος, δεν εκφράζουν τη φύση μας.
Αντίθετα μας κουράζουν, μας εξαντλούν σωματικά και ψυχικά, μας αφαιρούν ενέργεια και μας στερούν τις απλές καθημερινές στιγμές που μόνο στη φύση μπορούμε να βρούμε.
Όσο δύσκολο είναι όμως να ζεις στην πόλη, τόσο δύσκολο είναι και να την εγκαταλείψεις.
Όσο δύσκολο είναι όμως να ζεις στην πόλη, τόσο δύσκολο είναι και να την εγκαταλείψεις.
H δημιουργία της Τree House είναι αποτέλεσμα της ανάγκης και επιθυμίας όλων μας για μετατροπή του αστικού οικιακού περιβάλλοντος, σε ένα πιο φιλικό, φυσικό και ευχάριστο. Είναι η προσπάθεια για αναβάθμιση της ποιότητας ζωής του σύγχρονου ανθρώπου και των χώρων που έρχεται καθημερινά σε επαφή (κήπος, βεράντα, ταράτσα, σπίτι, κατάστημα, εργασιακό περιβάλλον, κτλ.)
Στόχος μας είναι να ικανοποιήσουμε απόλυτα αυτές τις ανάγκες, με επαγγελματισμό και συνέπεια.